İki buçuk aydır çeşitli hastalıklar nedeniyle Malatya’da tedavi gören Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Ramazan Bayramı nedeniyle Çine’ye döneceğini açıkladı.

Karaciğer ve bazı iç organlarında oluşan ani rahatsızlık nedeniyle Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde tedavi gören Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer’den sevindiren haber geldi. Başkan Dinçer yazılı olarak yaptığı açıklamada Ramazan Bayramı nedeniyle tedavisine ara vererek kısa süreliğine de olsa Çine’ye döneceğini açıkladı.

Zafer Partisi'nde jet atama Zafer Partisi'nde jet atama

Başkan Dinçer açıklamasında şu ifadeleri kullandı; Yaklaşık iki buçuk aydır tedavi görmekte olduğum Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezindeki tedavi sürecime değerli doktorum Prof.Dr. Sezai YILMAZ hocam bayram nedeniyle ara vermeye karar verdi. Bu ara nedeniyle Cumartesi günü Allah nasip ederse Çine’de evimde olacağım, Ramazan Bayramını evimde geçireceğim. Sağlık durumum gayet iyi fakat bu süre zarfında değerli hocamın talimatı gereği ziyaretçi kabul edemeyeceğimiz için tüm sevdiklerimizden şimdiden özür dileriz. Ramazan Bayramı sonrasında değerli hocamın tedavi programına göre tekrar Malatya’ya giderek tedaviyi sonlandıracağız. Şu ana kadar ilk günden bu güne bizi yalnız bırakmayan sevdiklerime, yakınlarıma, arkadaşlarıma, Çineli hemşerilerime, aileme ve bu süreçte yanımızda olan herkese teşekkür ederim. Bu vesileyle mübarek Ramazan Bayramının şimdiden ülkemize tüm İslam alemine hayırlar getirmesini temenni ederim.