Evciler Mahallesi’ndeki taş döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, “Taş döşeme yapılmayan hiçbir sokağımız kalmayacak” dedi. 

Başkan Dinçer'den kritik haber Başkan Dinçer'den kritik haber

Çine Belediye Başkanı Enver Salih Dinçer, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Evciler Mahallesinde yürüttüğü kanalizasyon çalışmalarının tamamlanarak bağlantı izni verilen sokaklarında devam eden taş döşeme çalışmalarını inceledi. 
Çalışmalarla ilgili bilgi veren Dinçer, “Evciler Mahallemizde Aydın Büyükşehir Belediyesi kanalizasyon çalışmalarına devam ediyor. Mahallemizde kanalizasyon çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda biz de Çine Belediyesi olarak taş döşeme çalışmalarımızı yapıyoruz. Nihayetinde bizim ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bir çalışma programı var. O çalışma programı doğrultusunda halkımıza hizmet ediyoruz ancak sosyal medya ve yerel basında bizim hakkımızda eleştiri yapan vatandaşlarımız bu tür açıklamalar yaparak toplumu yönlendirmeye çalışıyorlar. Yaptığımız hiçbir çalışmayı siyaset gütmeden halkımıza hizmet için yapıyoruz. Rakiplerimiz bizim ve Büyükşehir’in yaptıklarından rahatsızlık duyuyorlar. Yapılan ve yapılacak olan hizmetlerin siyasete alet edilmesi bizleri üzmektedir” diye konuştu. 
“VATANDAŞIN MAĞDUR OLMASINDAN MEMNUN OLMAYIZ”
“Biz Çine Belediyesi olarak hiç bir vatandaşımızın mağdur olmasından memnuniyet duymayız. Altyapı çalışması tamamlanan sokaklarda taş döşeme işlemi yapacağız. Taş döşeme yapılmayan hiçbir sokağımız kalmayacaktır” dedi.
Mahalle sakinleri de yapılan çalışmalardan dolayı Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na ve Çine Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti. 
Vatandaşlar, “Sağ olsun başkanlarımız bizi lağım çukurlarından, tozdan ve çamurdan kurtardı. Allah ikisinden ve çalışan arkadaşlardan razı olsun” dedi.