Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkan Adayı Serhan Avşar, seçimi kazanması halinde gerçekleştireceği projeleri açıklamaya devam ediyor.

Yeni yılın Ocak ayında gerçekleştirilmesi beklenen Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası seçimlerinde başkan adaylığını açıklayan Serhan Avşar çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde seçimi kazanması halinde ilk icraat olarak muhasebe ücretlerini ilk 6 ay için 25 TL yapacaklarını açıklayan Avşar “odamızın üyeleri bizim farkımızı çalışmalarımızla hissedecek” ifadeleri ile yeni projelerini duyurdu.

Avşar, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Odamızın üyeleri bizim farkımızı çalışmalarımızla hissedecek. Öncelikle mesleki eğitime çok önem veriyoruz. seçildiğimiz takdirde; Konusunda uzman kişi ve firmalarla yaptığımız görüşmeler sonucu;

1- Tarihini belirleyip, üyelerimize yaz sezonu öncesi makyaj eğitimi

Kuşadası’nda Aşıklar Bayramı kutlandı Kuşadası’nda Aşıklar Bayramı kutlandı

2- Uzman Firmalar Tarafından Renklendirme Eğitimi Aydın’da siz degerli meslektaşlarımıza ücretsiz olarak verilecek tir. Biz tüm meslektaşlarımız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Erkek berberi meslektaşlarımız için de görüşmelerimiz devam ediyor. Onlar için de güzel etkinlikler oluşturmak için çalışıyoruz. “Sanatkârı yaşat ki, sanat yaşasın” düşüncemizle sizler için gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz.