Aydın’da bir kişi sulama kanalında ölü bulundu Aydın’da bir kişi sulama kanalında ölü bulundu


 


(Haber: Yusufhan TORAMAN)
Aydın’ın Efeler ilçesinde 38 yıl güzellik uzmanı olarak hizmet veren Filiz Gökbel, meslek hayatını noktaladı. 
Meslekte jübilesini yapan Gökbel’in son işi, kendi gelininin makyajını yapmak oldu. 
Bir fabrikada müdür olarak görev yapan Yalçın Deniz ile özel bir şirkette yönetici olarak çalışan Dilara Şekerci, hayatlarını birleştirdi.
Büyük bir heyecan içerisinde hazırlıklarını tamamlayan genç çiftin düğünü çok özel anlara sahne oldu.
Damat Yalçın Deniz’in annesi Filiz Gökbel, 38 yıl boyunca güzellik uzmanı olarak görev yaptıktan sonra, meslek hayatını kendi gelininin düğün makyajını yaparak noktaladı. 
İş yerini bir süre önce Şenay Yörük’e devrederek emekliye ayrılan Filiz Gökbel, gelini Dilara Şekerci’nin makyajını bizzat kendisi yaparak düğün gecesine kusursuz bir şekilde hazırladı. 
Geride kalan 40 yıla yakın sürede binlerce gelini süsleyen Gökbel, bu kez en unutulmaz anları yaşadı. 
Makyajla ilgilenirken göz yaşlarına hâkim olmakta güçlük çeken Gökbel, “38 yıl boyunca binlerce gelini düğüne hazırladım ama insan kendi gelini olunca bir garip oluyor. Birçok duyguyu aynı anda yaşadım. Çok duygusal, çok mutlu, çok heyecanlı ve birazcık mağrurum. Makyajı yaparken sanki ilk kez makyaj yapıyormuşum gibi hissettim. Ellerim titredi, gözlerim doldu çok güzel bir histi” dedi.
Hazırlıkların tamamlanmasının ardından düzenlenen düğün töreninde genç çift bir ömür mutluluğa ‘evet’ derken, davetliler gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi.