Aydın'ın Efeler ilçesinde ağaçlık alanda köpeğe tecavüz ederken yakalanan M.B. tutuklandı.

(İSMAİL ÖRS) M.B. savunmasında "Eşimle uzun zamandır cinsel ilişki yaşamadığım için şeytana uydum" dedi.

Edinilen bilgiye göre, bir kişi ağaçlık alanda köpeğe tecavüz ederken yakalandı. Farklı kişiler tarafından görüntülendiğini fark eden şüpheli hızla olay yerinden uzaklaştı. Olayın ardından harekete geçen Aydın İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

PKK propagandası yapan iki kişi yakalandı PKK propagandası yapan iki kişi yakalandı

Şüphelinin 56 yaşındaki M.B. olduğu tespit edildi. Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Yunus Timleri tarafından yakalanan şüpheli, işlemlerinin devamı için Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Büro Amirliği ekiplerine teslim edildi. Şüpheli, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Cumhuriyet Savcılığı'nda alınan ifadesinin ardından Nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliği'ne sevk edilen M.B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

"EŞİMLE UZUN SÜREDİR CİNSEL İLİŞKİ YAŞAMADIĞIM İÇİN ŞEYTANA UYDUM"

M.B. yaşanan iğrenç olayla ilgili detayları şu şekilde anlattı, "Köpeği gördüm, yanıma geldi. Bir parça tost benzeri bir şey verdim kendisine. Elimdeki birayı içmek için çalılık alana gittim. Köpek peşimden geldi. Üzerim kıl tüy olmasın diye üzerimdekileri çıkardım.  Eşimle uzun süredir cinsel ilişki yaşamadığım için şeytana uydum. Köpeğin cinsel organını elledim. Tecavüz etmiş olabilirim. Aşırı alkollüydüm. O esnada daha önce görmediğim biri elinde köpeği ile geldi ve beni köpekle ilişkim esnasında yakaladı. Ben çıplak vaziyette ormanın içine doğru gittim."

tutuk-32