banner47

Örnek Muhtar ihtiyaç sahipleri için maaşını bağışladı

NAZİLLİ’NİN BOZYURT MAHALLESİNDE MUHTARLIK YAPAN MEHMET GÜLER, KORONA VİRÜS SALGININDAN DOLAYI MAĞDUR OLAN İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLAR İÇİN MAAŞINI BAĞIŞLAYARAK ÖRNEK BİR DAVRANIŞ SERGİLEDİ.

Örnek Muhtar ihtiyaç sahipleri için maaşını bağışladı
banner68
banner90

Nazilli’nin Bozyurt Mahallesinde Muhtarlık yapan Mehmet Güler, Korona virüs salgınından dolayı mağdur olan ihtiyaç sahibi vatandaşlar için maaşını bağışlayarak örnek bir davranış sergiledi.

Bozyurt Mahalle Muhtarı Mehmet Güler, bir aylık maaşını, dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgınından dolayı mağdur olan vatandaşlar için harcama kararı aldığını açıkladı.

Kendisini insanlara hizmet etmeye adadığını belirten Muhtar Güler, "Dünyada ve Türkiye’de Korona virüs salgınından dolayı halkımız oldukça zor zamanlar geçiriyor. Bu şartlarda geçimini sağlamakta güçlük çeken vatandaşlarımızı tespit ederek bir aylık muhtarlık maaşımı onlar için harcamaya karar verdim. İnşallah bu salgından kısa sürede kurtuluruz" diye konuştu.

Güler, "Buradan halkımıza sesleniyorum. Evde kal Bozyurt’um, evde kal Türkiye’m" diyerek, Sağlık Bakanlığı’nın başlattığı ’evde kal’ kampanyasına da destek verdi.

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER