banner47

Nazilli’de sokak hayvanları unutulmadı

NAZİLLİ BELEDİYESİ BAŞKANI KÜRŞAT ENGİN ÖZCAN, İYİ PARTİ NAZİLLİ İLÇE BAŞKANI CİHAT ÖZTÜRK VE NAZİLLİ HAYVANSEVERLER DERNEĞİ BAŞKANI MEHMET GÜRKAN TIĞOĞLU, ŞEHRİN İÇ VE DIŞ NOKTALARINA SOKAK HAYVANLARI İÇİN MAMA BIRAKTI.

Nazilli’de sokak hayvanları unutulmadı
banner68
banner90

Nazilli Belediyesi Başkanı Kürşat Engin Özcan, İYİ Parti Nazilli İlçe Başkanı Cihat Öztürk ve Nazilli Hayvanseverler Derneği Başkanı Mehmet Gürkan Tığoğlu, şehrin iç ve dış noktalarına sokak hayvanları için mama bıraktı.

Koronavirüs tehlikesi nedeniyle dükkanların kapalı olduğu ve vatandaşların evlerinden çıkmadığını hatırlatan Başkan Özcan, ülkenin içinde bulunduğu zor günlerde sokak hayvanlarının unutulmaması gerektiğine dikkat çekti.

Nazilli Belediyesi tarafından daha önce şehrin farklı noktalarına yerleştirilen mama istasyonlarının yanı sıra, kentin dış noktalarına da sokak hayvanları için yiyecek bırakıldı.

Tüm il ve ilçe belediyelerinin bu konuda hassasiyet göstermesi gerektiğini ifade eden Özcan; "Halk sağlığını korurken diğer canlıları da unutmamak gerekiyor. Sokak hayvanlarımızı her yerin kapalı olduğu bugünlerde yalnız bırakmıyoruz. Hayvanseverlerimizle birlikte şehrin dış noktalarına da yönelen can dostlarımıza mamalarını bıraktık. Bu güzel organizasyona katkı koyan ilçe başkanım Cihat Öztürk’e, dernek başkanımız Mehmet Gürkan Tığoğlu’na ve tüm hayvanseverlere teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER