banner47
r

Koçarlı Belediyesi dezenfekte çalışmasını sürdürüyor

KOÇARLI BELEDİYESİ TARAFINDAN KORONA VİRÜSE KARŞI ÖNLEM AMACIYLA VATANDAŞLARIN YOĞUN OLARAK KULLANDIKLARI ORTAK ALANLAR BAŞTA OLMAK ÜZERE, KAMU KURUM VE KURULUŞLARI, CAMİLER, PARKLAR VE TOPLU TAŞIMA ARAÇLARI BELEDİYE BAŞKANI NEDİM KAPLAN'IN KONTROLÜNDE İLAÇLANDI

Koçarlı Belediyesi dezenfekte çalışmasını sürdürüyor
banner68
banner108

Koçarlı Belediyesi tarafından korona virüse karşı önlem amacıyla vatandaşların yoğun olarak kullandıkları ortak alanlar başta olmak üzere, kamu kurum ve kuruluşları, camiler, parklar ve toplu taşıma araçları Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın kontrolünde ilaçlandı.

Dünya genelinde 5 binin üzerinde insanın hayatını kaybettiği Korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında çalışmaları titizlikle inceleyen Belediye Başkanı Kaplan, "Tüm vatandaşlarımızı buradan uyarmak istiyorum, lütfen ama lütfen mecbur kalmadıkça evinizden çıkmayın. Bu salgın illetinden kurtulmamız ve en az zararla atlatmamız için gerekli tedbirleri titizlikle uygulamak çok önemli. Bunun için öncelikle kendimizi korumamız gerekiyor. Umarım bu süreci en kısa sürede atlatırız" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER