banner47

Aydın’da vatandaşlar doğal süte yöneldi

DÜNYAYI KASIP KAVURAN KORONA VİRÜSÜYLE BİRLİKTE, AYDIN’DA VATANDAŞLARIN BESLENME ALIŞKANLIĞI DA DEĞİŞMEYE BAŞLADI. VATANDAŞLAR DOĞAL GIDALARA DAHA ÇOK ÖNEM VERİNCE ÇİFTLİK SAHİBİ OLAN SÜT ÜRETİCİLERİ SİPARİŞLERİ YETİŞMEKTE GÜÇLÜK ÇEKMEYE BAŞLADI.

Aydın’da vatandaşlar doğal süte yöneldi
banner68
banner90

Dünyayı kasıp kavuran Korona virüsüyle birlikte, Aydın’da vatandaşların beslenme alışkanlığı da değişmeye başladı. Vatandaşlar doğal gıdalara daha çok önem verince çiftlik sahibi olan süt üreticileri siparişleri yetişmekte güçlük çekmeye başladı.

Aydın’da vatandaşlar süt ihtiyaçlarını marketlerden karşılamak yerine tanıyıp bildikleri süt üreticisi vatandaşlardan karşılamaya başladı. Litresi 4 TL’den satılan doğal sütleri sabah ve akşam hayvanlarını sağan çiftçiler şehir merkezinde sipariş sahiplerine tek tek dağıtıyor.

Aslında vatandaşa sağlık hizmeti vermelerine rağmen zaman zaman resmi evraklardan dsolayı sıkıntı yaşadıklarını belirten süt üreticisi vatandaşlar, “En doğal ve en sağlıklı şekilde sütü sağar sağmaz kaynatmaları için tüketiciye ulaştırıyoruz. Bu sütlerin nefaseti ve faydası diğer sütlerle ölçülemez. Vatandaşlar doğal beslenmek için bizden istiyor. Biz de kapılarına kadar götürüyoruz” diyerek aslında sadece süt değil aynı zamanda sağlık dağıttıklarını söylediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER