banner47
r

Aydın’da binlerce öğrenci bilet kuyruğuna girdi

CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ İBRAHİM KALIN’IN 3 HAFTA BOYUNCA ÜNİVERSİTELERİN TATİL EDİLECEĞİNİ AÇIKLAMASININ ARDINDAN AYDIN'DA BİNLERCE ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ MEMLEKETLERİNE GİDEBİLMEK İÇİN OTOBÜS SEYAHAT FİRMALARI ÖNÜNDE BİLET KUYRUĞU OLUŞTURDU.

Aydın’da binlerce öğrenci bilet kuyruğuna girdi
banner68
banner108

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın 3 hafta boyunca üniversitelerin tatil edileceğini açıklamasının ardından Aydın’da binlerce üniversite öğrencisi memleketlerine gidebilmek için otobüs seyahat firmaları önünde bilet kuyruğu oluşturdu. Yaşanan yoğunluk nedeniyle memleketine gidebilmek için bilet bulabilen öğrenciler kendilerini şanslı hissederken bilet gişesine ulaşabilmek için saatlerdir sıra bekleyen öğrencilere bilet telaşı sardı.

16 Mart’tan itibaren 3 hafta boyunca üniversitelerin tatil edileceğinin açıklanmasının ardından Aydın Adnan Menderes Üniversitesi’nde okuyan öğrenciler, memleketlerine gidebilmek için otogara ve seyahat firmalarının şehir merkezindeki ofislerine akın etti. Aşırı yoğunluk nedeniyle internetten bilet alımı ve rezervasyonu yaptıramayan öğrenciler bilet bulabilmek için saatlerdir kuyrukta bekliyor. Gerek Aydın Otogarı gerekse şehir merkezlerindeki bilet satış yerleri tıklım tıklım dolarken, bazı öğrenciler ise bilet bulamadıkları için geri dönmek zorunda kaldı. Ülke genelinde olduğu gibi Aydın’da da onlarca metre olan bilet kuyrukları devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER