banner47

Yeni yıla görevi başında girenleri unutmadılar

Koçarlı Kaymakamı Ersin Tepeli ve Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan yılın son gecesinde görevi başında yeni yıla giren Polis, Jandarma, sağlık ve itfaiye personellerine ziyaret gerçekleştirerek yeni yıllarını kutladılar.

Yeni yıla görevi başında girenleri unutmadılar
banner68

Görevlerinde, özveri ve gayretle çalışan kolluk kuvvetlerine, sağlık ve itfaiye personeline teşekkür ederek yeni yıllarını kutlayan Kaymakam Tepeli ve Başkan Kaplan, her birine tatlı ve çikolata ikramında bulundular.

Kaymakam Ersin Tepeli yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Nedim Kaplan ile birlikte bizlerin güvenliği ve sağlığı için gecesini gündüzüne katarak hizmet için çalışan İlçe Emniyet Amirliği, Jandarma teşkilatı, Sağlık çalışanlarımızı ve İtfaiye ekiplerimizi ziyaret edip yeni yıllarını kutladık” dedi.

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan ise, “Yılbaşı akşamında ilçemizin, halkımızın huzuru, sağlığı ve güvenliği için görev yapan, yeni yıla ailelerinden uzakta mesai yaparak giren Polisimizi, Jandarmamızı, sağlık ve itfaiye görevlilerimizi ziyaret ederek yeni yıllarını kutladık. Kendilerine yılbaşı ikramlarımızı da takdim ettik. Allah onlardan razı olsun” dedi.

Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla bir yılı daha geride bırakarak, Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını da ifade eden Başkan Kaplan, “2022 yılının Koçarlı’mıza Aydın’ımıza ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. 2022 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2022, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139