banner47

Tanınan fotoğrafçı maddi gücü yetersiz çiftlere ücretsiz çekim yapacak

Aydınlı fotoğrafçı ve yönetmen Serkan Gökçe, salgın sürecinde maddi zorluk yaşayan ve imkanı olmayan evlenecek çiftlere, ücretsiz fotoğraf çekimi yapacaklarını duyurdu. 

Tanınan fotoğrafçı maddi gücü yetersiz çiftlere ücretsiz çekim yapacak
banner68
banner108

Aydın’da ihtiyaç sahiplerine yaptığı desteklerle tanınan fotoğrafçı ve yönetmen Serkan Gökçe, maddi durumu yetersiz olan evlenecek çiftler için bir yardım kampanyası başlattı. Gökçe, özellikle koronavirüs salgını nedeniyle maddi sıkıntılar yaşayan gençlere ücretsiz fotoğraf çekimi yapacaklarını söyledi. 
Gökçe, kampanya için kendisine ulaşmak isteyen evlenecek çiftlerin Instagram’da serkangokce_official09 adlı hesaptan ve www.facebook.com/serkangokce.com.tr.09 adresinden kendilerine bilgi verebileceğini belirtti. 
DESTEK OLMAK BİZİ MUTLU EDER”
İhtiyaç sahibi çiftlere destekte bulunmanın kendilerini mutlu edeceğini ifade eden Gökçe, “Özellikle salgın sürecinde işsiz kalan, maddi sıkıntılar yaşayan kişilere ulaşmak istiyoruz. Düğün, çok özel bir gün çiftler için. Evlendikleri günün anısını sonsuza kadar yaşatmak isteyen ancak maddi yetersizlik nedeniyle bunu yapamayan çiftlerimize ulaşmak istedik. İmkanı olmadığı fotoğraf çekimi yaptıramayacak çiftlerin yanında olmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2021, 12:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139