banner47

Polyghot Çok Dilli Çocuk Kulübü Aydın'da açıldı

Alanında uzman öğretmen kadrosuyla fark yaratan ve “Çok dilli, çok mutlu çocuklar” sloganıyla başarıyı benimseyen ‘Polyghot Çok Dilli Çocuk Kulübü’ Aydın’ın Efeler ilçesinde hizmet vermeye başladı.

Polyghot Çok Dilli Çocuk Kulübü Aydın'da açıldı
banner68

(İSMAİL ÖRS) “Çok dilli, çok mutlu çocuklar” sloganıyla yola çıkan ve alanında uzman öğretmen kadrosuyla fark yaratan ‘Polyghot Çok Dilli Çocuk KulübüAydın’ın Efeler ilçesinde hizmet vermeye başladı. 
İngilizce öğretmeni Arzu Yayan ve Kerem Göverci ortaklığı ile hayata geçirilen ‘Polyghot Çok Dilli Çocuk Kulübü’ düzenlenen görkemli törenle açılışını gerçekleştirdi. Alanında uzman öğretmen kadrosu ile fark yaratan eğitim merkezi 6 yaş ve üstündeki çocuklara; ders tekrarı, birebir özel dersler, İngilizce, Fransızca ve Rusça derslerinin yanında eğitici akıl oyunları eşliğinde birçok alanda kaliteli eğitim imkanı sunuyor. Hizmet verdikleri tüm alanlarda eğlence ile eğitimi birleştirdiklerini ifade eden Arzu Yayan, “Çocuklarımızın yabancı dil öğrenmesi bu dönemde olmazsa olmaz. Yabancı dil bilmek artık lüks değil çağımızın en büyük ihtiyacı. Biz bunun yanında çocuklarımızın okul derslerinde de yardımcı oluyoruz. Tüm bunları yaparken eğlenceli ve eğitici oyunlar oynuyoruz. Hayatın her alanında çocuklarımızın yanındayız” diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2021, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER