banner47

Nazilli Belediyesi'nde 'yassah hemşerim' dönemi

İYİ Partili Kürşat Engin Özcan’ın başkanı olduğu Nazilli Belediyesi’nde ‘yerel gazete’ skandalı yaşandı. CHP'li Başkan Yardımcısı Erol Angın’ın belediyeye gazete girişini engellemek için güvenlik görevlilerine talimat verdiği öğrenildi.

Nazilli Belediyesi'nde 'yassah hemşerim' dönemi
banner68

Edinilen bilgiye göre, Aydın Büyükşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cem Ulucan, yanında bulunan 5 gazete ile Nazilli Belediyesi’ne gitti. Binaya girişi sırasında güvenlik görevlilerince durdurulan Ulucan'dan gazeteleri bırakması istendi.  Gazete ile belediyeye girememe gerekçesini soran Ulucan, aldığı yanıt karşısında şaşkına döndü.
BAŞKAN YARDIMCISININ TALİMATI VARMIŞ!
Güvenlik görevlileri, Başkan Yardımcısı Erol Angın’ın talimatıyla binaya gazete ile girilemeyeceğini, gazetelerin kendilerine bırakılması gerektiğini ifade etti. 
Görevliler ile sözlü tartışma yaşayan Ulucan, sosyal medya hesabından da tepkisini dile getirdi. Ulucan, şu ifadeleri kullandı:
“Nazilli Belediyesi'ne elinizde gazete ile giremezsinizmiş. Güvenliğe teslim etmeniz gerekiyormuş. Böyle emretmiş CHP'li Başkan Yardımcısı Erol Angın.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER