banner47

Meteoroloji'den sevindiren haber: Aydın'a yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri Aydın genelinde yağışlı havanın etkili olması bekleniyor.

Meteoroloji'den sevindiren haber: Aydın'a yağış geliyor
banner68

Beklenen mevsimsel yağışların düşmemesi nedeniyle kuraklık riski altındaki Aydın’ın yağışlı havanın etkisi altına girmesi bekleniyor. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açılanan verilere göre 23 Kasım Salı günü başlaması beklenen yağışlı hava Cuma gününe kadar etkisini sürdürecek.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından açıklanan verilere göre Aydın'ın 5 günlük hava tahmin raporu şu şekilde;

21 Kasım Pazar günü hava sıcaklığı en düşük 7, en yüksek 21 derece olacak. Kentte gün boyunca az bulutlu hava hakim olacak.

22 Kasım Pazartesi günü hava sıcaklığı en düşük 8, en yüksek 22 derece olacak. Kentte gün boyunca parçalı bulutlu hava hakim olacak.

23 Kasım Salı günü hava sıcaklığı en düşük 10, en yüksek 21 derece olacak. Kentte gün boyunca sağanak yağışlı hava hakim olacak.

24 Kasım Çarşamba günü hava sıcaklığı en düşük 11, en yüksek 18 derece olacak. Kentte gün boyunca sağanak yağışlı hava hakim olacak.

25 Kasım Perşembe günü hava sıcaklığı en düşük, 8, en yüksek 19 derece olacak. Kentte gün boyunca çok bulutlu hava hakim olacak.

Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021, 15:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER