banner47

“Güzel projelerle geliyoruz”

Aydın Berber Kuaför ve Güzellik Salonları Odası Başkan Adayı Serhan Avşar, esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.

“Güzel projelerle geliyoruz”
banner68

2022 yılının Ocak ayında gerçekleştirilmesi beklenen Berberler Kuaförler ve Güzellik Salonları Odası seçimleri için başkan adaylığını açıklayan Serhan Avşar, seçim çalışmaları kapsamında meslektaşlarını ziyaret ederek sorun ve talepleri dinlemeye devam ediyor. Avşar, meslektaşlarının kendisine gösterdiği ilgiden dolayı mutlu olduğunu belirtirken “Bizlerde onların ilgisini boşa çıkarmamak için, çok çalışıyor, güzel projeler hazırlıyoruz.” İfadelerini kullandı.


“ESNAFIMIZLA İÇ İÇE KOL KOLA ÇALIŞMALAR YÜRÜTECEĞİZ”

Meslektaşları ile iç içe olduklarını ifade eden Avşar “Esnaf arkadaşlarımızı, kıymetli meslektaşlarımızı, ziyaretlerimize hız kesmeden devam ediyoruz. Esnaf arkadaşlarımızla sürekli iç içeyiz. Onların bizlere gösterdiği ilgisi bizleri mutlu ediyor. Bizlerde onların ilgisini boşa çıkarmamak için, çok çalışıyor, güzel projeler hazırlıyoruz. Allah nasip ederse, esnafımızla iç içe kol kola çalışmalar yürüteceğiz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139