banner47

EYSİM çalışanları mavi turla stres attı

Çine’de faaliyet gösteren EYSİM Mineral Madencilik, çalışanlarını tekne turuna götürdü. Marmaris’te düzenlenen mavi turla denizin tadını çıkaran personeller, gün boyu stres attı.

EYSİM çalışanları mavi turla stres attı
banner68

Aydın’ın Çine ilçesinde faaliyet gösteren EYSİM Mineral Madencilik, personellerinin keyifli bir gün geçirmesi için örnek bir etkinlik düzenledi. Sabah saatlerinde Çine’den hareket eden çalışanlar, şirket öncülüğünde Marmaris’te düzenlenen tekne turuna katıldı.

Teknede denizin tadını çıkaran şirket çalışanları, gün boyunca doyasıya eğlenirken EYSİM Mineral Madencilik Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Demir’e etkinlikten dolayı teşekkür etti.

Bu tür moral etkinlikleri düzenlediklerini ancak salgın nedeniyle bir süredir sosyal aktivitelere ara vermek zorunda kaldıklarını ifade eden Muhammet Demir ise, “Pandemi öncesinde 1 Mayıs İşçi Bayramı ve 4 Aralık Madenciler günü gibi özel günlerde çalışanlarımızla birlikte zaman geçiriyorduk. Sosyal aktivitelerimize salgın nedeniyle ara vermiştik. Yine ekip arkadaşlarımız ve eşleriyle birlikte günü birlik bir organizasyon hazırladık” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER