banner47

Efeler Belediye Meclisi’nden yangınlara karşı ortak ses

Efeler Belediyesi Ağustos ayı 1'inci Meclis Toplantısında, yüzlerce farklı noktada çıkan orman yangınları için birlik mesajı verildi.

Efeler Belediye Meclisi’nden yangınlara karşı ortak ses
banner68

Efeler Belediyesi Ağustos ayı 1’inci Meclis Toplantısı, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıda, biri gündem dışı olmak üzere 9 madde görüşülerek ilgili komisyonlara havale edildi. Meclis toplantısında CHP, İyi Parti, MHP ve AK Partili meclis üyeleri söz alarak, yangın bölgelerine yapılacak olan her türlü yardım kampanyasına birlik içinde destek olacaklarını söylediler.

BAŞKAN ATAY: BELEDİYE BAŞKANLARI İLE GÖRÜŞTÜM

Efeler Kent Konseyi ile birlikte acil olarak yardım kampanyası başlattıklarını hatırlatan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, şöyle konuştu:

“Öncelikli yapmamız gereken şuydu; Perşembe ve Cuma günü Efeler Kent Konseyi ile birlikte yardım kampanyası başlattık. Cumartesi günü sabah çok erken saatte, ilk etapta topladığımız yardımları yangın bölgelerinden biri olan Marmaris’e ulaştırdık. Yardım kampanyamız devam edecek. Ayrıca Marmaris, Fethiye, Datça ve Milas Belediye Başkanları ile görüştüm. Şu aşamada özel bir talepleri yok. Efeler Belediyesi olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Halen devam eden yangınların en kısa sürede kontrol altına alınmasını ve daha fazla kaybın yaşanmamasını umut ediyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER