banner47

Easycep Aydın’da açıldı

Yenilenmiş elektronik cihaz sektörünün öncüsü Easycep, İstanbul dışındaki ilk mağazasını çok sayıda davetlinin katılımıyla Aydın’ın Efeler ilçesinde açıldı.

Easycep Aydın’da açıldı
banner68

Yenilenmiş elektronik cihaz sektörüne yenilikçi çözümler sunan Easycep’in Türkiye’deki ikinci fiziksel mağazası Volkan  Aktemur öncülüğünde Aydın’ın Efeler ilçesinde açıldı. 
Easycep’te satışa sunulan telefon ve tablet gibi yenilenmiş cihazlar, gerekli bakım ve onarım işlemleri yapıldıktan ve tüm testlerden geçmesinin ardından   fonksiyonları %100 çalışır şekilde 12 ay garantili olarak satışa sunuluyor. Renkli ve samimi görüntülüre sahne olan açılışa Cumhuriyet Halk Partisi ydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. 

TÜRKİYE ÇAPINDA BÜYÜME AYDIN’DAN BAŞLADI
Yenilenmiş telefon ve tablet gibi elektronik cihazların satışının, yurt dışında uzun yıllardır sorunsuz işlediğini ve tüketicilere de büyük avantajlar sağladığını söyleyen Easycep CEO’su Mehmet Akif Özdemir,“Yıl sonuna kadar İzmir dahil toplam 10 şehrimizde daha mağaza açmayı hedefliyoruz. İnternet sitemiz üzerinden alım ve satım işlemleri hızlı ve şeffaf bir şekilde gerçekleştirilebiliyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizle sıcak temas kurabildiğimiz mağazalarımızın sayısını artırmayı da çok önemsiyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER