banner47

Değirmencioğlu'ndan görkemli açılış

Aydınlılara uzun yılladır hizmet veren Değirmencioğlu Kebap, Lahmacun ve Baklava'nın 14. şubesi Ata Mahallesi'nde açıldı.

Değirmencioğlu'ndan görkemli açılış
banner68

Aydın'da 2010 yılından beri hizmet veren, Değirmencioğlu Kebap, Lahmacun ve Baklava'nın 14. Şubesi Ata Mahallesi Çevre Bulvarı Numara 96'da  hizmet vermeye başladı.  Pandemi önlemleri altından gerçekleştirilen açılış törenine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Aydın Ticaret Odası (AYTO) Başkanı Hakan Ülken, Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Açılış töreninde konuşan Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, "Bugün kendi işyerimizi açıyoruz. Gaziantepli bir Aydınlı’nın iş yerini açıyoruz. Allah bin kere razı olsun. Bugüne kadar Aydın'ımızda açmış olduğu iş yerlerinde, sunmuş olduğu ürünlerle kaliteli hizmet veriyor. İş yapmak, insanlara ekmek sağlamak çok zor. Allah yardımcısı olsun, bol, bereketli kazançlar, 14 şubeyi 28 şube yapmayı nasip etsin. Hayırlı, uğurlu olsun, Allah utandırmasın" ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2021, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER