banner47

Başkan Kaya: Biz her zaman emeğin ve emekçinin yanındayız

İncirliova Belediyesi ile Belediye-İş sendikası arasında, belediyede çalışan personeller için toplu iş sözleşmesi imzalandı.

Başkan Kaya: Biz her zaman emeğin ve emekçinin yanındayız
banner68

Belediye Başkanı Aytekin Kaya’nın odasında gerçekleşen törende Belediye-İş Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman başta olmak üzere tüm sendika yöneticileri katıldı.

“BİZ HER ZAMAN EMEĞİN VE EMEKÇİNİN YANINDAYIZ”

Başkan Kaya,“#BelediyeİşSendikası ile belediyemiz şirketinde çalışan işçilerimiz arasında #TopluİşSözleşmemizi imzaladık. Sendikamız ile yaptığımız bu sözleşme ile de belediyemizin tüm imkânlarını zorlayarak işçi kardeşlerimizin maaşlarını iyileştirmeye çalıştık. Mesai arkadaşlarımızın her türlü haklarını korumak için belediyemizin bütün imkânlarını seferber ediyoruz. Gerçekleştirilen toplu iş sözleşmesinin tüm kazanımlarının gece gündüz demeden ilçemiz için canla başla çalışan işçilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz her zaman emeğin ve emekçinin yanındayız. Bu vesileyle Belediye-İş Aydın Şube Başkanı Sayın Hidayet Yaman başta olmak üzere tüm sendika yöneticilerimize, toplu iş sözleşmesi sürecine emek veren tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.”

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2021, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER