banner47

Başkan Kaplan’dan yeni yıl mesajı

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan yılbaşı dolayısıyla mesaj yayınladı.

Başkan Kaplan’dan yeni yıl mesajı
banner68

Başkan mesajında, “Acı ve tatlı günleri, mutluluk veren anılarıyla bir yılı daha geride bıraktık. Millet olarak yeni bir yıla daha girmenin heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

2021 yılının Koçarlı’mıza Aydın’nımıza ülkemize ve bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum. Koçarlı Belediyesi olarak 2021 yılında yoğun bir şekilde hemşerilerimize hizmet etmenin onurunu yaşadık.

Umutlarımız, hedeflerimiz doğrultusunda 2022 yılında’da amaç ve beklentilerimizi hizmet anlamında en iyi şekilde gerçekleştirme adına azim ve kararlılığımız sürecektir.

Koçarlı Belediyesi ailesi olarak, sizlerin gücünüzden güç alarak, ilçemizin sorunlarını çözmede, yeni projelerimizle Koçarlı’mızı layık olduğuna yakışır bir ilçe haline getirmekte olan kararlılığımızı sürdüreceğimizi belirtmek isterim. Yönetim anlayışımızdaki temel ilkelerimizden biri ‘’Bu ilçeye Değer’’ felsefesini bir kez daha vurgulamak istiyorum. Yapacağımız çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi, Koçarlı’ların yararı birinci önceliğimiz olacak.

Şeffaf, adil, katılımcı yönetim anlayışımızı her geçen gün geliştirerek, Koçarlı’lı hemşehrilerimizin çıkarı ve yararı doğrultusunda Sosyal Belediyecilik çalışmalarımızla da, çıtayı daha da yukarı taşıyacağız.

Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam şartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı yaratmaktadır. Koçarlı Belediyesi, halkımızın daha iyi yaşam şartlarına ulaşması için en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırmaya devam etmiş, yatırımlar için proje çalışmalarına hız vermiştir. Halkımızın bize verdiği emaneti, her şeyden üstün bilerek ve emir telakki ederek, büyük titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2022 yılının, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139