banner47

Başkan Atay ile Efeler’in ulaşım ağı modernleşiyor

Efeler Belediyesi, kentin yollarını hızla yenileyerek, ilçenin ulaşım ağını daha modern bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor.

Başkan Atay ile Efeler’in ulaşım ağı modernleşiyor
banner68

Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Köprülü-Veysipaşa ile Mesudiye mahallelerini birbirine bağlayan Çankaya Caddesi ve Fevzi Çakmak Caddesi’ndeki çalışmalarını tamamladı. Ekipler, söz konusu caddelerde yolun eskimiş taşlarını iş makinesi ile söküp, bu caddelerde asfaltlama çalışması yaptı. Vatandaşlara daha konforlu bir ulaşım imkânı sunan Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın talimatıyla, yapımı biten caddelerde çevre düzenlemesi de büyük bir hızla başladı. Bu kapsamda görev alan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Fevzi Çakmak Caddesi çevresinde çim ekimi yaptı. Ekiplerin ortaklaşa yürüttüğü işler tamamlandığında söz konusu caddeler daha modern ve kullanışlı bir görüntüye sahip olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa ERDOĞAN
Mustafa ERDOĞAN - 3 hafta Önce

Çok güzel bir çalışma.
Allah kolaylık versin.
Güzelhisar Mahallesi Kıbrıs Caddesinin hemen alt kısmı olan sokak kaplamaları kullanılamaz durumda. Oysa Kıbrıs Caddesinin kuzey bölümü tüm sokakları gayet muntazam bir şekilde yeniden taş döşendi.
Bu durumun açıklamasını yetkililer nasıl yapabilir öğrenmek istiyorum.
Tekrar teşekkür ederim.

Okuyan Vatandaş
Okuyan Vatandaş - 3 hafta Önce

Otopark yapın,sırf yol yapmak kentin sorununu çözmüyor

SIRADAKİ HABER