banner47

Bakan Varank müjdeyi verdi: Aydın’a ikinci soğuk hava deposu geliyor

Aydın Ticaret Borsası yönetimi, TBMM KİT Komisyonu Başkanı, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ı ziyaret etti. Görüşmede Bakan Varank, şehre ikinci bir soğuk hava deposunun yapılacağı müjdesini verdi.

Bakan Varank müjdeyi verdi: Aydın’a ikinci soğuk hava deposu geliyor
banner68
Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bahri Erdel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, TBMM KİT Komisyonu Başkanı, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş ile birlikte Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ’ı makamında ziyaret etti.
Ziyarette, Bakan Mustafa Varank’a Güney Ege Bölgesi’nin ilk güdümlü projesi olma özelliği taşıyan Aydın Yenilenebilir Enerji Kaynaklı Soğuk Hava Deposu’nun mevcut durumu hakkında bilgilendirmede bulunuldu.
BAKAN VARANK MÜJDEYİ VERDİ
Bakan Varank’tan Aydın’a ikinci bir soğuk hava deposu yapılacağı müjdesini aldıklarını söyleyen Ticaret Borsası Başkanı Fevzi Çondur, “Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank, Aydın Yenilenebilir Enerji Kaynaklı Soğuk Hava Deposu’nun ilimiz ve ülkemiz ekonomisine sağladığı katma değerden dolayı oldukça memnuniyet duydu. İlimiz istihdamının artırılması ve üretimin teşvik edilmesi adına ikinci soğuk hava deposunun yapılacağını değerli hemşerilerimize müjdelememizi söyledi. Bölge ekonomimizi güçlendiren Aydın Yenilenebilir Enerji Kaynaklı Soğuk Hava Deposu’nun her aşamasında desteğini esirgemeyen Aydın Milletvekilimiz Sayın Mustafa Savaş başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyor, bu müjdeli haberin üyelerimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Ziyaretin sonunda Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’a ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’a Aydın İnciri takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139