banner47

AYTO ‘orta ölçekli odalar’ arasında birinci oldu

Aydın Ticaret Odası (AYTO), Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu’nun (CACCI) üyelere sunduğu başarılı hizmetler alanında düzenlediği yarışmada “orta ölçekli odalar” arasında birinci oldu.

AYTO ‘orta ölçekli odalar’ arasında birinci oldu
banner68

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Aydın Ticaret Odası’nın elde ettiği uluslararası başarıyı duyurarak AYTO Başkanı Hakan Ülken ve ekibini kutladı.

Hisarcıklıoğlu paylaşımında, “Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu’nun (CACCI) üyelere sunduğu başarılı hizmetler alanında düzenlediği yarışmada Aydın Ticaret Odası, “orta ölçekli odalar” arasında birinci oldu. Hakan Ülken ve ekibini kutluyorum” ifadelerine yer verdi.

“BU GURURUN MİMARI SİZSİNİZ”

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken ise, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun paylaşımına, “Türkiye’de Oda sistemi, Sayın Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nun göreve gelmesinden itibaren vizyon kazanıp uluslararası seviyelere ulaştı. Marifet iltifata tabidir ki; bu gururun mimarı sizsiniz Sayın Başkanım. Asıl tebrik size” şeklinde yanıt verdi.  

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2021, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER