banner47

ADÜ Park 2022'ye iddialı giriyor

Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs Öğrenci Yaşam Merkezi Adüpark, 2021 yılını değerlendirdi, 2022 için de hedeflerini açıkladı.

ADÜ Park 2022'ye iddialı giriyor
banner68

2016 yılında Adnan Menderes Üniversitesi Merkez Kampüs yerleşkesinde faaliyete başlayan Adüpark, bünyesinde bulunan işletme sahipleri ile buluştu. Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tedbirleri sebebiyle 18 ay kapalı kalan Adüpark pandemiyi fırsata çevirdi.

Akademik yılın başlaması ile birlikte kapılarını öğrencilere ve tüm konuklara açan Adüpark, 2022 yılının 2021 yılından daha verimli geçeceğini müjdeledi. 2021 yılının değerlendirme toplantısında konuşan Adüpark Genel Müdürü Uğur Arıkan, “ Adüpark’ın Aydın’ın yükselen bir değeri olduğunu vurguladı ve bulunduğu noktadan daha iyi bir konuma gelmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Adüpark bünyesinde bulunan işletmelerimizden aldığımız güç ve enerji ile 2022 yılında daha büyük hedeflere konsantre olduk, amacımız Aydın için büyük bir öneme sahip olan merhum Başbakanımız merhum Adnan Menderes’in adını taşıyan üniversitemizi tercih eden öğrencilerimize yakışır bir şekilde hizmet vermek ve onların eğitimlerine destek olabilecek tüm aktiviteleri gerçekleştirmek konusunda çalışıyoruz. Başta Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Sn. Osman Selçuk Aldemir aldığımız destek ile tüm akademisyenlerimize ve öğrencilerimize her zaman kapılarımız sonuna kadar açık” dedi.

REKTÖRÜMÜZÜN DESTEĞİNİ HER ZAMAN YANIMIZDA HİSSETTİK

Adüpark Genel Müdürü Uğur Arıkan sözlerini şu şekilde sürdürdü.

Zorlu geçen pandemi sürecinde, Rektörümüz Prof. Dr. Sn. Osman Selçuk Aldemir’in desteğini her zaman yanımızda hissettik.

2022 HEDEFİMİZ YÜZDE YÜZ BÜYÜMEK VE YÜZDE YÜZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Adüpark 2022 yılında yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile yüzde yüz büyüme hedefi koymuştur. Pandemi sürecindeki kayıplarımızı telafi etmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için 2022 yılı Adüpark bünyesindeki tüm işletmeler için büyük bir fırsattır, Adüpark’ta kiracı olmak isteyen tüm yatırımcıları misafir etmeye, vizyonumuzla buluşturmaya ve yatırımlarını kâra dönüştürmeye hazırız.

ADÜPARK HAKKINDA

Adüpark, merkez kampüste bulunan 5.000 m2 kapalı alanda bulunan, 44 ofis/mağazadan oluşan, içerisinde banka, market, kafe, eğitim kurumu gibi birçok işletmenin bulunduğu, günlük yaklaşık 50.000 kişiye hizmet veren, yaklaşık 500 kişiye istihdam sağlayan öğrenci yaşam merkezi organizasyonudur.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2021, 12:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner140

banner139