banner47

“2022 yılını ülkemiz için en verimli şekilde geçirmenin gayreti içinde olacağız”

AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, yeni yıl dolayısıyla mesaj yayınladı.

“2022 yılını ülkemiz için en verimli şekilde geçirmenin gayreti içinde olacağız”
banner68

Savaş mesajında, Ulusal ve uluslararası çok önemli gelişmelerin yaşandığı 2021 yılını geride bırakıyor; yeni yıla, yeni umutlarla giriyoruz.

2021 yılında, ülkemize ve milletimize hizmet yolunda birçok projeyi hayata geçirdik, birçok hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk. İnanıyorum ki 2022 yılı da milletimiz için yeni politikaları hayata geçireceğimiz; kazanımlarımıza çok daha güçlülerini ekleyeceğimiz bir yıl olacaktır.

Son 19 yıldır olduğu gibi önümüzdeki yılı da yatırımlarla, projelerle, her gün yeni hizmetlerle geçireceğiz. En büyük gücümüz olan birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde mücadelemize devam edeceğiz. Tarımdan sanayiye, savunmadan sağlığa, eğitimden ulaşıma daha birçok alanda atacağımız adımlarla 2022 yılını ülkemiz için en verimli şekilde geçirmenin gayreti içinde olacağız.

2022 yılı hem ülkemizde hem de Aydın’ımızda, üretim, istihdam ve ihracat altyapısının güçlendirildiği; kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerimizi icraata dönüştürecek çalışmalarımızın hız kazanacağı bir yıl olacaktır.

2023, 2053 ve 2071 hedeflerine emin adımlarla ilerleyen ülkemiz, geleceğine çok daha güvenle ve umutla bakmaktadır.

Bu duygu ve düşüncelerimle, 2022 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için sağlık, barış, huzur ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum. Tüm hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyor; selam ve saygılarımı sunuyorum.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MUSTAFA ESER
MUSTAFA ESER - 2 hafta Önce

SAYINSAVAŞ SİZİNDE yeni yılınızı KUTLUYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZOLSUN

SIRADAKİ HABER

banner140

banner139