banner47
r

Yavru köpeklere Başkan Kaplan sahip çıktı

Yavru köpeklere Başkan Kaplan sahip çıktı
banner68
banner108

Koçarlı’da bir vatandaş tarafından çuval içerisine konularak Büyükşehir Belediyesi Hayvan Barınağı’na bırakılmak istenen 5 yavru köpeğe Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan sahip çıktı.

Bugün sabah saatlerinde Büyükşehir Belediyesi hayvan barınağına teslim edilmek istenen yavru köpekler, çuval içinde belediye hizmet binasının kapısına bırakıldı. Belediye binasına giriş yaptığı esnada köpekleri görüp durum hakkında bilgi alan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan 5 yavru köpeği sahiplendi. Köpeklerin Koçarlı Belediye Garajı'nda bakıma alınması talimatını veren Nedim Kaplan, aç olan yavruların karınlarını bizzat doyurdu.

KAPLAN: BAKIMLARI İLE ŞAHSEN İLGİLENECEĞİM

Sabah belediye binasına giriş yaptığı sırada beş yavru köpeğin korku ve açlığın etkisiyle bağırdığını ve personel tarafından sakinleştirilmeye çalıştığını kaydeden Kaplan, “ Korku içerisinde bağıran minik dostlarımızı görünce çok üzüldüm. Korkmuş ve aç olan 5 minik yavrunun bakımı için garaja götürülmesi talimatını verdim. Yavrularımızın bakımıyla şahsen ilgileneceğim. Bize Allah’ın emaneti olan bu 5 minik canın belediyemiz garajında en iyi şekilde bakımlarını sağlayacağız” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER