banner47
r

Minik Şengül’ün hayalini Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan gerçekleştirdi

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, ilçede yaşayan 15 yaşındaki Şengül Sakallı’nın yeni yaşını, evine gerçekleştirdiği çat kapı ziyarette doğum günü pastası ve cep telefonu hediyesiyle kutladı. Doğum günü kutlamasında, Şengül Sakallı’nın bir süredir hayalini kurduğu cep telefonu hediyesiyle gönlünü almayı ihmal etmeyen Başkan Kaplan, ailenin sevincine de ortak oldu. 

Minik Şengül’ün hayalini Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan gerçekleştirdi
banner68
banner108

Fırsat buldukça hasta, engelli ve yaşlı vatandaşların yanı sıra ilçede yaşayan çocukların da gönüllerini almak için evlerine sürpriz ziyaretlerde bulunmaya özen gösteren Başkan Kaplan, son olarak 15 yaşındaki Şengül Sakallı’nın evine gerçekleştirdiği ziyarette yeni yaşını kutladı. Ziyarette Şengül Sakallı’ya çok istediği akıllı cep telefonu hediye eden Başkan Kaplan, minik kıza telefonu nasıl kullanacağını da bizzat gösterdi. Şengül Sakallı ile ailesi sürpriz doğum günü kutlaması nedeniyle Başkan Kaplan’a teşekkür ederken, duygulu anlar da yaşandı. 

“NEDİM AMCASI BİR TELEFON KADAR YAKIN” 

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sakallı Ailesi’nin mutluluğuna ortak olan Başkan Kaplan, “Bir çocuğun yüzünde ki tebessüme vesile olmak kadar güzel bir vazife yok. Duyduk ki Şengül Kızımızın Doğum günüymüş. Hayali ise bir cep telefonu ve yaş pasta. Biz de onun bu anlamlı gününde mutluğuna ortak olmak istedik ve çaldık kapısını. Artık ne zaman isterse Nedim Amcası bir telefon kadar yakın. İyi ki doğdun evlat. Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk ve huzur getirsin” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 20:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER