banner47
r

Koçarlı’daki GES projesinde önemli adım

Koçarlı’daki GES projesinde önemli adım
banner68
banner108

Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’ın ilçesine kazandırmak adına büyük önem verdiği ve yakında çalışmaları başlayacak Güneş Enerji Santrali projesi ile ilgili önemli bir adım atıldı.

Üreteceği 1.2 megavat yenilenebilir elektrik enerjisi ile Aydın’da belediyeler tarafından hayata geçirilen en büyük GES projesi için Belediye Başkanı Nedim Kaplan ve ADM Elektrik Üretim arasında bağlantı sözleşmesi imzalandı.

İmzalanan sözleşme ile ADM Elektrik Üretim AŞ.,  Koçarlı Güneş Enerji Santralinde üretilen 1.2 megavatlık elektriği satın alacak. Koçarlı’ya büyük ölçüde gelir getirecek proje,  vatandaşlar tarafından büyük destek görüyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan şu ifadelere yer verdi:

“Koçarlı için büyük hayallerle yola çıktık. Kurduğumuz hayallerin hepsini vatandaşlarımıza söz olarak verdik hayallerimiz gerçekleşiyor ve verdiğimiz sözler tek tek yerine geliyor. Belediye düzeyinde En büyük GES projesi ilçemizde yapılıyor. İlçemize ciddi bir gelir olacak ve bizi heyecanlandıran bir proje, gece gündüz demeden çalışarak İlçemizi hak ettiği gibi nice büyük projelere ve hizmetlere kavuşturuyoruz. Koçarlı’nın güzel insanlarına ne yapsak azdır,  ne yapsak yakışır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER