banner47

Didim’de Park Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor

Didim Belediyesi, parklar ve peyzaj alanları ile görsel anlamda zengin bir kent yaratmak için çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Didim’de Park Bahçeler Müdürlüğü çalışmalarını sürdürüyor
banner68
banner108

Didim Belediyesi, Didim’i geliştirmek ve güzelleştirmek için peyzaj ve park çalışmalarının yanı sıra bakım onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler, Efeler Mahallesi’nde bulunan parklarda, çim kesimi ve temizliği, Akbük yolu üzerinde orta refüjde bitkilerin kesim çalışmalarını gerçekleştiriliyor. Bunların yanı sıra, park ve yeşil alanlarda bakım ve onarımlar yapılıyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “İlçemizi güzelleştirmek için yapmış olduğumuz park ve peyzaj çalışmalarımızın yanı sıra bakım, onarım faaliyetlerimiz ara vermeden devam etmektedir. Belirlenen program dahilinde ekiplerimiz çalışmalarına devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz belirlenen program kapsamında faaliyetlerini sürdürüyor. Tüm Mahallelerimizde çalışmalarımız gerçekleşecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER