banner47
r

Başkan Atabay tebrik ziyaretlerinde bulundu

Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ, İlçe Nüfus Müdürü Handan Candan ve Özel Didim Egemed Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar’ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Atabay tebrik ziyaretlerinde bulundu
banner68
banner108

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Şakir Sait Üstündağ’ı ziyaret eden Atabay, eğitimin önemine dikkat çekerek, “Geleceğimizin sağlam temeller üzerine inşa edilmesi anlamında eğitimi çok önemli görüyorum. Bu hususta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile her türlü işbirliği yapmaya gönüllüyüz” dedi. Yeni görevi için tebriklerini ileten Başkan Atabay, Üstündağ’a görevinde başarılar diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden ayrılan Atabay, İlçe Nüfus Müdürü Handan Candan’ı makamında ziyaret etti. Didim’in nüfus hareketliliği hakkında edilen sohbette nüfus çalışmaları ile ilgili bilgiler alan Atabay, Handan Candan’a yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Atabay, son olarak Özel Didim Egemed Tıp Merkezi Müdürü Cengiz Bayar’ı ziyaret etti. Hastahane içindeki koşullar ve istekleri değerlendiren Başkan Atabay, bunun yanı sıra içinde bulunduğumuz pandemi süreciyle alakalı Cengiz Bayar ile fikir alışverişinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER