banner47
r

Aydın'da eski koca cinayeti son anda önlendi

Kuşadası’nda yaşayan bir kadının eski kocası ile yeni nişanlısı arasında çıkan kavgada silahın tutukluk yapması ve polisin anında müdahalesi olası bir cinayeti önledi. Olayda her iki kişi gözaltına alındı.

Aydın'da eski koca cinayeti son anda önlendi
banner68
banner108

Olay, Türkmen Mahallesi Candan Tarhan Bulvarı üzerinde bulunan çocuk parkında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre P.B. isimli kadın, nişanlısı M.Ü ile yürüdüğü sırada eski kocası T.B. ile çocuk parkı önünde karşılaştı. Burada M.Ü. ile T.B. arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü.

İddiaya göre silahını çeken eski koca T.B., M.Ü.'ye ateş etmek istedi. Silahın tutukluluk yapması sonucu iddiaya göre M.Ü., kendisine silahla saldıran T.B.'ye yerden aldığı taş ile saldırdı. Kanlar içinde yere düşen eski kocanın silahını alan M.Ü., T.B.'ye dogrultarak ateşlemek istedi. Bu sırada Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polisler olaya müdahale etti. Polislerin hiçbir uyarısını dikkate almayan M.Ü.'nün eline tekme atarak silahı alan polis ekipleri kadınla birlikte eski kocasını ve yeni nişanlısını gözaltına aldı.

Karakola götürülen M.Ü. ve T.B. burada yeniden kavga etti. Kavga esnasında yeni nişanlısının düşen telefonunu alan kadın, başka bir kadınla da görüşmesi olduğunu görünce bu defa yeniden kavga çıktı. Herkesin birbirinden şikayetçi olduğu olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2021, 09:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER