banner47

Aydın'da 5 yıldızlı otelde şaşırtan parti

Aydın'ın Kuşadası ilçesindeki 5 yıldızlı bir otelde, sağlık ürünü satan bir firma tarafından bayi toplantısı düzenlendi. Eğitim ve eğlence günleri adı altında yapılan toplantıdan sonra koronavirüs tedbirleri hiçe sayılarak otelin bahçesinde parti verildi. O anlar ise cep telefonu kameralarıyla görüntülendi.

Aydın'da 5 yıldızlı otelde şaşırtan parti
banner68
banner108

Bölgede bulunan ve pandemi kurallarının hiçe sayılmasından rahatsızlık duyan bir şahıs yaşananları cep telefonu ile kaydederek whatsapp ihbar hattına göndererek duruma müdahale edilmesini istedi.

Kuşadası Pine Bay otelde gerçekleştirildiği ileri sürülen etkinlikte doğal sağlık ürünleri satışı yapan bir firma bayi toplantısı düzenlendi. 5 yıldızlı oteldeki toplantıya yaklaşık 400 kişi katıldı. Toplantının ardından otelin bahçesinde yasak olmasına rağmen parti verildi.

Cep telefonu kameralarına yansıyan görüntülerde sahneye yabancı dansçıların çıktığı ve sosyal mesafe kuralına uyulmadığı görüldü. Maske takanların neredeyse yok denecek kadar az olduğu partinin gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ettiği bildirildi.

Pandemi kurallarının hiçe sayıldığı etkinliğin yapıldığı ileri sürülen otel yetkilileri telefonlara cevap vermedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2021, 11:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
veli
veli - 4 hafta Önce

psikoloji kalmadı insanlar bunaldı böyle nereye kadar??

Süleyman Çelik
Süleyman Çelik - 4 hafta Önce

Otele ve 400 kişiye pandemi kurallarına ihlalden en ağır yaptırımın uygulanmasını umuyoruz vatandaş olarak sizlerde bunun takipçisi olursanız seviniriz vatandaş olarak

SIRADAKİ HABER