banner47
r

Şizofren doktor ortalığı birbirine kattı

Aydın'da bir garip olay

Şizofren doktor ortalığı birbirine kattı
banner68
banner108

Artvin'in Borçka İlçesindeki Devlet Hastanesi'nde görevli pratisyen doktor A.D. (30), şizofreni hastalığına yakalandı. İzinli olduğu için Denizli'nin Sarayköy ilçesindeki ailesinin yanına gelen A.D., dün evden ayrıldı. Uzun süre haber alınamayan A.D., Kuyucak'ın Çobanisa Mahallesi'nde, hiç tanımadığı birine ait evde bulundu.  

Borçka Devlet Hastanesi'nde görevli 30 yaşındaki pratisyen doktor A.D., bir süre önce izne ayrılarak Denizli'nin Sarayköy ilçesindeki ailesinin yanına geldi. Şizofreni hastası olan A.D., pazartesi günü ailesi ile yaşadığı evden ayrıldı. Uzun süre oğullarından haber alamayan aile, polise kayıp başvurusunda bulundu. 

Polis her yerde A.D.'yi ararken, Kuyucak'a bağlı Çobanisa Mahallesi'nde çok ilginç bir olay yaşandı. M.G. adlı vatandaş, evine döndüğünde karşısında hiç tanımadığı birini gördü. Kim olduğunu sorduğu kişi yanıt vermediği gibi, kimseyi de yanına yaklaştırmadı. Yabancının agresif tavırlarından korkan aile, durumu polise bildirdi. 

Eve giren polis ekipleri, yabancı kişinin Sarayköy'de kaybolan A.D. olduğunu belirledi. Ailesine bilgi verilen A.D., Nazilli Devlet Hastanesi psikiyatri servisinde tedavi altına alındı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan bobur
hakan bobur - 2 yıl Önce

Allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER