banner47

Kaymakamlıktan vatandaşlara 'kayıp kadın' çağrısı

Çalışmaların 4'üncü gününde de bulunamadı

Kaymakamlıktan vatandaşlara 'kayıp kadın' çağrısı
banner68
banner90

Karacasu’da Perşembe akşamı kaybolan Elmas Altınkurt, 250 kişi ve 3 köpeğin katıldığı arama çalışmalarının 4’üncü gününde de bulunamadı. Çalışmalara yarın sabaha kadar ara verilirken, bölgede yaşayan vatandaşların çevrelerini kontrol etmeleri ve yetkilileri bilgilendirmeleri istendi.

Karacasu’da Perşembe akşamı kaybolan Alzheimer hastası 85 yaşındaki Elmas Altınkurt, kaybolmasının üstünden geçen 4’üncü günde de bulunamadı. Karacasu Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “İlçemizde 08.11.2018 Perşembe akşamından beri kayıp olup aranmakta olan Elmas Altınkurt adlı vatandaşımızın arama çalışmaları AFAD, Kuşadası AKUT, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Karacasu Belediyesi, İl Jandarma Komutanlığı, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Amirliği, Karacasu Turizm Tanıtma Derneği, mahalle muhtarları ve gönüllü vatandaşların katılımıyla oluşan yaklaşık 250 kişi ve 3 arama köpeğiyle gün boyu sürdürülmüş olup, herhangi bir sonuç alınamadan arama çalışmalarına bugün saat: 17.00 itibariyle son verilmiştir. Arama çalışmalarına yarın sabahtan itibaren devam edilecektir” denildi.

Bölgede yaşayan vatandaşlara çağrı yapılan açıklamada, “Kayıp olan vatandaşımızın ikamet ettiği mahalle ile görüldüğü belirtilen Yazır Mahallesi, Dedebağ Mevkii, Subaşı Yaylası, Kahvederesi Yaylası, Karacasu sulama göleti mevkilerinde evi, bağı ve tarlası olan vatandaşlarımızın evlerini, bağ, bahçe ve tarlalarını kontrol etmeleri ve sürmekte olan arama çalışmalarına destek olunması sayın halkımızdan rica olunur” ifadeleri kullanıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER