banner47

Kayıp Murat Tekin'i özel ekip bulacak

56 gündür haber alınamıyor!

Kayıp Murat Tekin'i özel ekip bulacak
banner68
banner90

Aydın’da kendisinden 56 gündür haber alınamayan temizlik işçisi Murat Tekin'i bulmak için özel ekip kuruldu. Aydın emniyeti, 3 çocuk babası Tekin’i bulmak için her ayrıntıyı inceliyor.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nde kadrolu temizlik işçisi Murat Tekin’den (47), 22 Ağustos günü saat 19.30 sıralarında evine gitti.

Evde kısa süre kalan Tekin, içinde 2 bin lira bulunan cüzdanını bırakarak dışarı çıktı. O günden sonra Murat Tekin’den haber alınamadı.

Ailesinin kayıp ihbarı üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, Murat Tekin’in son olarak 25 Ağustos’ta Efeler’de elinde valizle kameralara takıldığını tespit etti.

Bu tarihten sonra hakkında hiçbir bilgiye ulaşılamayan Murat Tekin, konu günlerdir basında da gündeme gelmesine rağmen ortaya çıkmadı.

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi, 47 yaşındaki 3 çocuk babası Murat Tekin’i bulmak için çalışmalarını yoğunlaştırdı. Asayiş Şubesi’nde Tekin’i aramak için özek ekip oluşturuldu. Uzman ekip, her ayrıntıyı titiz bir şekilde yeniden inceleyerek Tekin’i bulmaya çalışacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2018, 11:04
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER