banner47

‘Her şey mahvoldu’ diyen gence polis el uzattı

Aydın böyle mutluluk görmedi

‘Her şey mahvoldu’ diyen gence polis el uzattı
banner68

Hacda sağlık personeli görevlendirme sınavına girmek için Aydın’a gelen bir vatandaş, sınava gireceği yeri bulamadı. Gencin imdadına Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipleri amirliğinde görevli polisler yetişti.

Muğla’dan Aydın’a hacda sağlık personeli görevlendirme sınavına girmek için gelen bir vatandaş sınava binasını bulamayınca zor anlar yaşadı. Gence, Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipleri el uzattı. Ekipler 155’i arayarak adres bilgisi isteyen vatandaşı bulunduğu yerden alarak sınav binasına kadar götürdü.

Ekiplerin yardımı sonucu sınava geç kalmaktan kurtulan vatandaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne (CİMER) Aydın polisi için teşekkür mesajı yolladı.

Mesajda şu ifadeler yer aldı:

“2 Mart tarihinde saat 13.50 de Aydın’da hacda sağlık personeli görevlendirme sınavına girmek için sınav alanına gittim. Yeri değişmiş sınav yerini bulamadım. 155’i yer tarifi için aradım Beni bulunduğum yerden alıp sınav yerine ulaştırdılar. Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü devriye ekipleri amirliğinde çalışanlarına ve polis memurlarına teşekkürlerimi sunuyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER