banner47

Fantezili tecavüz davasında karar

Meğer gerçek bambaşkaymış!

Fantezili tecavüz davasında karar
banner68
banner90

Aydın’da karate hocası E.S.’nin (29) çok sayıda kadına fantezi aletleriyle tecavüz ettiği iddiasıyla açılan dava sonuçlandı. Şikayetçi İ.K.’nin (33) gönüllü olarak ilişkiye girdiğine, tecavüz ve tehdit suçlamasının gerçeği yansıtmadığına kanaat getiren mahkeme heyeti, E.S.’nin beraatına hükmetti.

Olay, Efeler’de 19 Eki 2017’de meydana gelmişti.  Bir kamu kurumunda çalışan İ.K., çocuğunun karate hocası E.S. ile ilişki yaşadığını, bu sırada görüntülerini kaydeden E.S.’nin daha sonra kendisini tehdit edip fantezi oyuncaklarıyla işkence yaparak tecavüz ettiğini ileri sürdü. Uyuşturucu temin ettiği de öne sürülen E.S., tutuklanarak cezaevine konuldu.

GÖRÜNTÜLER HIRSIZLIĞI İSPATLADI

Aydın 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde nitelikli cinsel saldırı, tehdit ve uyuşturucu temin etmek suçlarından dava açıldı. Yaklaşık 7 ay tutuklu kalan E.S., daha sonra tahliye edildi. 29 yaşındaki E.S., savunmasında kimseye tecavüz etmediğini, gönüllü ilişki yaşadıklarını, kimseye uyuşturucu temin etmediğini, görüntülerin de evinde gerçekleşen hırsızlık olayını çözmek için kaydedildiğini söyledi.

MESAJLAŞMALAR SAVUNMAYI DOĞRULADI

İ.K.’nin evinden para çaldığını öne süren E.S., odasına yerleştirdiği kamera ile hırsızlığı tespit ettiğini belirtti. E.S. ve İ.K. arasında gerçekleşen mesajlaşmalarda da hırsızlık olayının yaşandığına dair ifadeler yer aldı.

Bilirkişi tarafından incelenerek rapor edilen kamera kayıtları da zorla tecavüz olmadığını, aksine gönüllü ilişki yaşandığına kanaat getirilmesini sağladı.

CİNSEL SALDIRI YOK

Aydın 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi heyeti, sanığın nitelikli cinsel saldırı, tehdit ve uyuşturucu temin etmek suçlarından beraatına hükmetti. Mahkeme, iddiaların her türlü şüpheden uzak somut delillere dayanmadığını, nitelikli cinsel saldırı suçunun oluşmadığını belirtti. 

HABER: Naci ERİŞ

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2018, 19:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Veli
Ali Veli - 2 yıl Önce

Şimdi bu adamın yedi ayını kim geri verecek??

banner80
SIRADAKİ HABER