banner47
r

Emniyet Müdürünü vuran saldırgan yakalandı!

Emniyete giriş ve çıkışlar kapatıldı

Emniyet Müdürünü vuran saldırgan yakalandı!
banner68
banner108

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Emniyet Müdürlüğü binasında uğradığı silahlı saldırıda yaralandı. Emniyet Müdürlüğü'ne çok sayıda ambulans sevk edilirken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu an hastanede. İnşallah doktorlarımız kurtarmak için çaba gösteriyor" dedi.

Bugün saat 15.00 sıralarında, Rize kent merkezindeki İl Emniyet Müdürlüğü binasından silah sesleri duyuldu. Rize Emniyet Müdürlüğü binasında meydana gelen silahlı saldırıda, İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ağır yaralandı. Hastaneye kaldırılan Verdi'nin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi. Saldırıyı bir polis memurunun gerçekleştirdiği belirtildi.

Alınan ilk bilgilere göre İl Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, Personel Şube Müdürü Ercan Polat ve 2 polis memuru yaralandı. Hastaneye kaldırılan 4 polisten Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayın ardından İçişleri Bakanı Yardımcısı ve Emniyet Genel Müdürü bölgeye hareket etti.

POLİS MEMURU TAYİN NEDENİYLE TARTIŞTIĞI EMNİYET MÜDÜRÜNÜ VURDU!

Olay saat 15.20 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, beraberinde personel müdürü ile birlikte makamında tayini nedeniyle bir trafik polisi ile görüştü. Talebi reddedilen trafik polisi, silahını çekerek Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'ye ateş etti. Saldırıda Emniyet Müdürü Altuğ Verdi ağır yaralandı.

Olayı bir polis memurunun gerçekleştirdiği, onun da etkisiz hale getirildiği öğrenildi. Saldırının ardından Emniyet binasında çok sıkı güvenlik önlemi alındı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER