banner47

Elmas nine için umutlar tükeniyor

5. günde de bulunamadı

Elmas nine için umutlar tükeniyor
banner68
banner108

Karacasu’da Perşembe akşamı kaybolan alzheimer hastası Elmas Altınkurt’u (85) arama çalışmaları 5’inci günde de sonuç vermedi. Umutlar git gide azalırken, bölgede yaşayan vatandaşlardan çevrelerindeki her yeri kontrol etmeleri istendi.

Karacasu’da kaybolan 85 yaşındaki Elmas Altınkurt’u arama çalışmalarında 5’inci gün geride kaldı. Perşembe akşamından bu yana kayıp olan Altınkurt’u AFAD İl Müdürlüğü Ekipleri, Karacasu Belediye personeli, İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı, Karacasu Avcılar Derneği Yönetim ve üyeleri ve gönüllü vatandaşlar akşam saatlerine kadar aradı.

Karacasu Kaymakamlığından yapılan açıklamada, “İlçemizde 08.11.2018 Perşembe akşamından beri kayıp olup, aranmakta olan Elmas ALTINKURT adlı vatandaşımızın arama çalışmaları AFAD İl Müdürlüğü Ekipleri, Karacasu Belediye personeli, İlçe Emniyet Amirliği, İlçe Jandarma Komutanlığı, Karacasu Avcılar Derneği Yönetim ve üyeleri ve gönüllü vatandaşlarımızın katılımı ile gün boyu sürdürülmüştür. Yapılan çalışmalardan herhangi bir sonuç alınamamış olup, bugünkü çalışmalara saat: 17:00 itibariyle son verilmiştir. Arama çalışmalarına yarın sabahtan itibaren devam edilecektir” denildi.

Bölgede yaşayan vatandaşlara çağrı yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

“Kayıp vatandaşımızı görenlerin ve kendisi hakkında bilgisi olanların 155 Polis hattını veya 156 Jandarma hattını aramaları, ayrıca tarla ve bahçelerinde evleri olan vatandaşlarımızın kayıp vatandaşımızın bu evlere sığınmış olabileceği düşünüldüğünden, vatandaşlarımızın bu evlerini ve tarla ve bahçelerini kontrol etmeleri rica olunur.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER