banner47

Çıplak şekilde kaçan şüpheli yakalandı

Son dakika... Son dakika... Son dakika...

Çıplak şekilde kaçan şüpheli yakalandı
banner68

Efeler'de, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanan hırsızlık zanlısı, cezaevine sevk işlemleri sırasında yalınayak firar etti. Kalabalık pazaryerinde üstünü çıkartarak izin kaybettiren vatandaş, vatandaşların ihbarı üzerine saniye saniye takip edildi. Şüpheli ikametine yakın bir yerdeki tarlada yakalandı.
Edinilen bilgiye göre; Efeler'de meydana gelen hırsızlık olayının şüphelisi olarak polis ekipleri tarafından Aydın Adliyesine sevk edilen yaşı küçük şüpheli, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Cezaevine sevk işlemlerini devam ederken, polislerin elinden kurtularak yalın ayak şekilde kaçmaya başladı.

İZİNİ KAYBETTİRMEK İÇİN SALI PAZARINA GİRDİ
Veysi Paşa Mahallesi'nde kurulan Salı Pazarına giren şüpheli, kalabalıktan faydalanarak izini kaybettirdi. Bir bahçeye gizlenen ancak yapılan ihbar üzerine yeri tespit edilen şüpheli, anons edilen eşgalini değiştirmek için üzerindeki elbiseyi de çıkartarak sokak aralarında kaçmaya devam etti.
Hasanefendi Mahallesi ara sokaklarında kaçan şüpheliyi arayan polis ekipleri, daha sonra araştırmasını Orta Mahalle, Kurtuluş ve Güzelhisar Mahallesi istikametine genişletti. Kocagür Mahallesi'ndeki ikameti ve Orta Mahalledeki yakınlarının adresleri civarında araştırmalar yoğunlaştırıldı.
CEZAEVİNE TESLİM EDİLDİ
Kaçan şüpheliyi bulmak için çalışmalarına devam eden ekipler, vatandaşların da yaptığı ihbarları değerlendirerek, şüpheliyi Kocagür Mahallesi’ndeki bir tarlada yakalayarak gözaltına aldı. Hakkında "Hükümlü ve tutuklunun kaçması" suçundan da işlem başaltılan şüpheli, Aydın E Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER