banner47
r

Aydınlı Aslıhan'ın kaza anı kameralara yansıdı

Kazanın 8 saniyede meydana geldiği belirlendi.

Aydınlı Aslıhan'ın kaza anı kameralara yansıdı
banner68
banner108

Üniversite eğitimi için bulunduğu Anlatya’da geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden AydınAslıhan Kocapınar'ın ölümüne neden olan kaza anı kameralara yansıdı.(Kaza anı videosu haberin altında yer almaktadır)

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü öğrencisi 20 yaşındaki Aydınlı Aslıhan Kocapınar, 14 Kasım akşamı okul çıkışı üniversitenin kuzey çıkış kapısı Hürriyet Caddesi'nde trafik ışıklarının bulunduğu noktadan karşıdan karşıya geçmek istedi. Genç kıza C.D’nin kullandığı otomobil çarptı. Ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılan Kocapınar’ın 3 gün sonra beyin ölümü gerçekleşti ve ailesi tarafından organlar bağışlanmıştı.

Aslıhan Kocapınar'ın ölümüne neden olan kazanın MOBESE görüntüleri ortaya çıktı. Aslıhan'ın hayatına mal olan kazanın 8 saniyede meydana geldiği belirlendi. Sürücü tutuklandı.

KAZA GÖRÜNTÜSÜNDE GENÇ KIZIN HAVAYA FIRLADIĞI GÖRÜLÜYOR

Aydınlı Aslıhan ve arkadaşlarının duba sıralı olan yolun ortasına geldiği geçiş esnasında otomobilin çarptığı ve genç kızın havaya fırladığı görüldü. Aslıhan Kocapınar’un yardımına arkadaşlarının koştuğu görüntülerde yer aldı.

Öte yandan kazanın ardından Akdeniz Üniversitesi öğrencileri, kazanın meydana geldiği Hürriyet Caddesi üzerine üst geçit yapılması için eylemler yapmıştı.

İŞTE KAZA ANI VİDEOSU

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 22:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER