banner47

Aydın’da vahşet

Başı tuğlayla ezilerek öldürüldü

Aydın’da vahşet
banner68
banner108

Sosyal medyada dolaşan ölü kedi fotoğrafı, Aydınlı hayvan severleri ayağa kaldırdı. Kedinin Didim’de bir işletme sahibi tarafından başı tuğlayla ezilerek öldürdüğü öne sürüldü. İşletmeden yapılan açıklamada, iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Didim’de sokakta ölü bulunan bir kedi, hayvan severlerin tepkisine neden oldu. Sosyal medyada dolaşan iddialar, ilçeyi karıştırdı.

Kedinin  bir işletme sahibi tarafından başı tuğlayla ezilerek öldürdüğü öne sürüldü.

Hayvan severlerin tepkisi üzerine işletme sahipleri hakkında soruşturma başlatıldı.

İşletmeden yapılan açıklamada, iddiaların gerçeği yansıtmadığı savunuldu.

Eski çalışanları H.G. tarafından iftira atıldığı öne sürülen açıklamada, “İddialar üzerine polis ekipleri işyerimize gelerek kamera kayıtlarını incelemiştir. Ancak iddiaları kanıtlayacak hiçbir görüntü kaydı veya kanıt bulunamamıştır. Annem çocukluğundan beri hayvancılıkla uğraşan, yeni doğan kuzuları elleriyle besleyen, bir karıncayı dahi incitmeyecek vicdana sahip gerçek bir insan ve gerçek bir annedir. Bu konuda sosyal medyada haberin gerçekliğini sorgulamaksızın hakaret içerikli tüm yorum ve paylaşımlara, ailemize ve kişilik haklarımıza karşı yapılan tüm saldırılara yönelik olarak gerekli tüm şikayetler yapılacaktır. Gerçek olmayan ve kötü niyetli bu paylaşımlara itibar etmeyiniz” denildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 13:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER