banner47

Aydın'da ölüm gecesi

3 acı haber kenti sarstı

Aydın'da ölüm gecesi
banner68
banner90

Sakin bir Pazar günü geçiren Aydın, akşama doğru gelen 3 ölüm haberiyle sarsıldı. Birbirine çok yakın saatlerde bir kişi trafik kazasında, bir kişi cinayetle bir çocuk da intihar ederek yaşamını yitirdi.

Sakin bir Pazar günü geçiren Aydın’da gün boyunca yaprak kımıldamazken akşam saatlerinde gelen 3 ayrı haber adeta deprem etkisi yarattı.

İlk olay, İncirliova Kurtuluş  Mahallesi’nde meydana geldi. E.H. idaresindeki 35 AFH 661 plakalı otomobilin çarptığı Hanım Yoldaş olay yerinde hayatını kaybetti. Kazada 2 kişi yaralanırken, sürücü kaçmaya çalıştığı sırada yakalandı.

İkinci olay, yine İncirliova’ya bağlı İstiklal Mahallesi’nde meydana geldi. Eşi gezi için il dışına çıkan Pazar esnafı Ali Çetinkaya, evine giren kimliği belirsiz kişiler tarafından elleri ve ayakları bağlanarak öldürüldü. Çetinkaya’nın kafasına sert bir cisimle vurulduğu tahmin ediliyor.

Son olay ise Koçarlı’ya bağlı Bıyıklı Mahallesi’nden geldi. 14 yaşındaki Raşit Çiftçi, kendini kemerle kapıya asarak yaşamına son verdi. Çiftçi’nin oynadığı bir bilgisayar oyunu nedeniyle intihar ettiği öne sürüldü.

Yaşanan 3 acı olay, Aydın’ı sarstı.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 17:47
banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER