banner47
r

Aydın'ı sarsan sapığın sicili kabarıkmış

Meğer bir kızın çocuğunu da...

Aydın'ı sarsan sapığın sicili kabarıkmış
banner68
banner108

Efeler'de 13 yaşındaki epilepsi hastası erkek çocuğuna tecavüz etmeye çalışan M.N.'nin (30), daha önce de Karaman'da 12 yaşındaki bir kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu, ayrıca iki kez parada sahtecilik suçundan ceza aldığı ve cezaevinden firar ettiği ortaya çıktı.

Olay, Doğu Gazi Bulvarı'nda perşembe akşamı meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 13 yaşındaki epilepsi hastası erkek çocuk, avine gidiyordu. Bu sırada M.N., çocuğu takibe aldı. Çocuk apartmandan içeri girince sapık da peşinden koşup çocuğa saldırdı. Çocuğun ağzını kapatan M.N., tecavüz etmeye çalışırken apartman sakinlerinin dışarı çıkması sonucu kaçtı.

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri, M.N.'yi kısa sürede yakaladı. Kriz geçiren 13 yaşındaki çocuk ise hastaneye kaldırıldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından Aydın Adliyesi'ne sevk edilen M.N., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

MEĞER DOSYASI KABARIKMIŞ

Yapılan araştırmada, M.N. adlı sapığın tek suçunun da bu olmadığı ortaya çıktı. M.N.'nin daha önce Karaman'da bir kız çocuğunu markette elle taciz ettiği belirlendi. Çocuğun cinsel istismarı suçundan hakkında işlem yapılan M.N.'nin iki ayrı defa parada sahtecilik suçundan ceza aldığı, bir süre cezaevinde kaldıktan sonra firar ettiği anlaşıldı. 4 ayrı suçtan aranan M.N., Aydın'daki tecavüz girişiminden sonra yakalandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Babadan babadağ
Babadan babadağ - 2 yıl Önce

Tecavüzün ne olduğunu içerde uygulamalı gösterirler

SIRADAKİ HABER