banner47

Aydın böyle vahşet görmedi

Aracın içinde yakmışlardı!

Aydın böyle vahşet görmedi
banner68
banner90

Çine’de aracın içerisinde yakılarak öldürülen Muharrem Özcan’ın öldürülmeden önce tecavüze uğradığı ortaya çıktı. Tutuklanan 3 sanık hakkında kasten öldürme suçunun yanı sıra cinsel saldırı suçundan da ceza istendi.

 Olay, Çine’ye bağlı Karakollar Mahallesi’nde 13 Ekim’de meydana geldi. Köylülerin ihbarı üzerine mahalleye giden jandarma ekipleri, yanmış bir araç içerisinde erkek cesedi buldu.

Otomobilin plakasından yola çıkılarak, cesedin Kırkışık Mahallesi'nden Muharrem Özcan'a ait olduğunu tespit edildi.

Başlatılan soruşturma kapsamında Ö.O., U.D. ve A.D. gözaltına alındı. Suçunu itiraf eden Ö.O. ve U.D. ile onlara yardım ettiği ileri sürülen A.D. tutuklandı.

CİNSEL İSTİSMARA UĞRAMIŞ!

Cumhuriyet Savcısı tarafından yapılan çalışma sonucunda, Ö.O. ve U.D.’nin ‘yasak aşk’ iddiası nedeniyle Muharrem Özcan ile husumetli oldukları, cinayetin bu nedenle işlendiği belirlendi.

Sanıklardan Ö.O. ve U.D., Kahraman Mahallesinde görüştükleri Muharrem Özcan’ı darp ettiklerini, daha sonra A.D.’ye ait aracın bagajına koyarak dede yatırı mevkisine götürdüklerini söyledi. Burada Muharrem Özcan’a fiili livata yoluyla tecavüz eden Ö.O. ve  U.D., cinsel istismar konusunda birbirlerini suçladı. Demir boruyla dövdükleri Muharrem Özcan’ın öldüğünü anlayan sanıklar, çevreden topladıkları çalı çırpı ile Özcan’ı içine koydukları otomobili ateşe verdiklerini anlattı.

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER