banner47

20 suçtan aranıyor, 10 yıldır kaçıyordu

Yakalanınca hüngür hüngür ağladı

20 suçtan aranıyor, 10 yıldır kaçıyordu
banner68
banner90

Efeler’de şok ekibinin yaptığı uygulama sırasında Metin D. (33) isimli hükümlü yakalandı. Hükümlünün 20 suçtan arandığı, 24 yıl kesinleşmiş hapis cezasının bulunduğu belirlendi. Sahte kimlikle polisi kandırmaya çalışan Metin D., foyası ortaya çıkınca hüngür hüngür ağladı.

Efeler İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipleri Amirliğine bağlı şok uygulama ekibi, çeşitli suçlardan aranan bir hükümlüyü yakaladı.

Aydın-İzmir karayolunda uygulama yapan şok uygulama ekibi, İncirliova minibüsünde şüphelendikleri bir kişinin kimliğini kontrol etti.

Verilen kimlikteki kişinin sorgulamasında herhangi bir şüpheye rastlanılmadı. Ancak vatandaşın hareketlerinden şüphelenen polis ekipleri, daha ayrıntılı inceleme yaptı.

Polislere kimlikte fotoğrafı yer alan kişiye ait sosyal medya hesabını da göstererek ikna etmeye çalışan şüphelinin, sahte kimlik kullandığı belirlendi.

Yapılan sorgulamada isminin Metin D. olduğu anlaşılan şüphelinin, uyuşturucu ticareti, göçmen kaçakçılığı, taksirle ölüme ya da yaralanmaya neden olma, dolandırıcılık gibi 20 ayrı suçtan arandığı, hakkında 24 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunduğu belirlendi.

2008 yılından bu yana işlediği suçlar nedeniyle aranan Metin D.’nin bir süre önce girdiği cezaevinden firar ettiği anlaşıldı.

10 yıldır kaçmayı başaran Metin D., şok uygulama ekibi tarafından yakalanınca gözyaşlarını tutamayarak hüngür hüngür ağladı.

banner81
YORUM EKLE
banner80
SIRADAKİ HABER