AK Parti Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz, Rıza Posacı ve Bekir Kuvvet Erim, Ziraat Odası’nı ziyaret ederek çiftçilerin sorun ve taleplerini dinledi. 

Aydın’da motosiklet kazası: 1 ölü Aydın’da motosiklet kazası: 1 ölü

Efeler Ziraat Odası koordinesinde düzenlenen toplantıda, Aydın tarımı masaya yatırıldı. Toplantıda AK Parti Aydın Milletvekilleri ile bir araya gelen il genelindeki ziraat odalarının başkanları, üreticilerin yaşadığı sıkıntı ve taleplerini aktardı. 
Kuraklığın getirdiği sıkıntılar başta olmak üzere il genelindeki tarımsal sorunların görüşüldüğü toplantıda konuşan Aydın Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ve Efeler Ziraat Odası Başkanı Mehmet Kendirlioğlu, "Çiftçilerimizin sorunlarını gerekli makamlara ilettik. Çözülebilen sorunlarımız da oldu, çözülemeyenleri de bugün burada vekillerimize ileteceğiz. Bu toplantımızı oda başkanlarımızın talebi üzerine gerçekleştirdik. Aydın tarımını masaya yatırmak ve diğer ilçelerimizdeki sorunları da oda başkanlarımız dile getirsinler istedik" dedi.
Konuşmaların ardından toplantı, İlçe Ziraat Odası Başkanları'nın bölgelerindeki tarımsal sorunları ve üreticilerin taleplerini anlatmasıyla devam etti. 
Milletvekilleri, sorunları konuşarak Ankara’ya iletmek üzere not aldı.