AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, partisinin kuruluşunun 20. yılı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “AK Parti ülkemizde ve bölgemizde güven ve istikrarın sembolü olmuştur” ifadelerini kullandı.

Başkan Atay Aydın’da bir ilki gerçekleştirdi Başkan Atay Aydın’da bir ilki gerçekleştirdi

AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen, partisinin kuruluşunun 20. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özmen, AK Parti hükumetinin sayısız hizmetlerle ülkeye çağ atlattığını söyledi.
“ADALETİN VE GÜVENİN SİMGESİ OLDU”
AK Parti’nin halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile hareket ettiğini belirten Özmen, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan AK Partimiz, kurulduğu günden bu güne “Halka hizmet Hakk’a hizmettir.” düsturu ile istikrarın, barışın, adaletin ve güvenin simgesi oldu. Dünya; dik ve kararlı duran, dengeleri değiştiren, oyunları bozan ve dünya siyasetine yön veren bir Türkiye ile tanışmış̧, eğitimden sağlığa, enerjiden ulaşıma, tarımdan sosyal yardımlara kadar hayata geçirilen sayısız hizmetlerle ülkemiz çağ̆ atlayarak, diğer ülkelerin yakından takip ettiği bir konuma gelmiştir. AK Parti ülkemizde ve bölgemizde güven ve istikrarın sembolü olmuştur” ifadelerini kullandı.
“DEVLETİMİZ MİLLETİMİZİN YANINDA”
Özmen, “AK Parti’yi kurarak tarihe düşülen notlarda bizim de katkımızın olmasını sağlayan Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. Ülkemiz genelinde son zamanlarda yaşanan salgın, yangın, sel ve trafik kazaları gibi çeşitli afet, hastalık ve kazalarda hayatını kaybetmiş olan vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, ailelerine, yakınlarına ve tüm ülkemize baş sağlığı dileklerimi paylaşıyorum. Yaralı olan vatandaşlarımıza ise Allah’tan acil şifalar diliyorum. Devletimiz aziz milletimizin yaralarını ivedilikle sarmak için büyük bir gayret içindedir ve tüm kurum ve kuruluşlarıyla milletimizin yanındadır. Gerek ülkemizde gerekse dünya coğrafyasında bir daha benzer afet, hastalık ve belaların yaşanmaması temennim ile her ne kadar buruk bir şekilde karşılıyor olsak ta partimizin kuruluşunun 20. Yılı münasebeti ile ülkemizi geleceğin Büyük ve Güçlü Türkiye’sine taşıyacak olan partimizin tüm değerli teşkilat mensuplarını ve kıymetli dava arkadaşlarımızı kutluyorum. AK Parti’mizin bugünlere gelmesinde çok büyük emeği olan teşkilatımızın değerli tüm mensuplarına teşekkür ediyor, ahirete irtihal etmiş kardeşlerimizi de rahmetle anıyorum. Partimizin 20. kuruluş yılının ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.